احمد بخشایش اردستانی نماینده مردم اردستان در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به حملات تروریستی اخیر در «بروکسل» گفت: حملات تروریستی بروکسل نتیجه نیش ماری بود که اروپا در آستینش پرورش داد.

وی افزود: اروپایی‌ها زمانی به داعش به چشم ابزار نگاه می‌کردند و بر این منطق بودند که با داعش می‌توان کشورهای اسلامی را دچار تشنج کرد ولی اروپا نتیجتا پس از چندی مشاهده کرد که داعش به خانه خود آنها هم حمله‌ور می‌شود. بنابراین از روزی که اروپایی‌ها داعش را چون ابزار دانستند و به ایران و کشورهایی نظیر جبهه مقاومت  توجه نکردند، متوجه شدند که تروریست‌ ریشه واحدی دارد.

بخشایش در ادامه با اشاره به اختلاف اروپایی‌ها با کشورهای خاورمیانه بر سر منشأ تروریسم، تصریح کرد: معتقدم نظیر حملات تروریستی بروکسل،‌ اختلافات اروپایی‌ها و کشورهای منطقه  را به سوی یک اتحاد در مقابل تروریسم می‌کشاند. چرا که این گزینه صحیح نیست که بگوییم تروریست ها تنها در خاورمیانه می‌مانند و خرابکاری‌هایشان به اروپا کشیده نمی‌شود.

وی با بیان اینکه معتقدم جامعه جهانی باید با موضوع تروریسم یکسان برخورد کند،‌ در پایان خاطر نشان کرد: حملات تروریستی بروکسل نتیجه دو گانگی سیاست‌های غرب بود.

منبع : صدای زواره |دکتر بخشایش : «حملات بروکسل» نتیجه نیش مارِ دست‌ پرورده اروپاست
برچسب ها : داعش ,اروپایی‌ها ,تروریستی ,حملات ,کشورهای ,نتیجه ,حملات تروریستی ,بروکسل نتیجه ,تروریستی بروکسل ,تروریستی بروکسل نتیجه ,حملات تروریستی بروک